برترین سازنده موبایل اپ انلاین در ایران

با فرا اپ شما میتوانید انواع موبایل اپ را ساخته و در اپ استور سایت قرار دهید فقط در چند دقیقه

با تکنولوژی روز دنیا به کار و کسب خود رونق ببخشید

هر شغل وحرفه ای دارید همین حالا شروع کنید. بیش از 50 ویجت و قالب در اختیار شما قرار میگیرد که شما را قادر میسازد مدرنترین اپ مورد نظر خود را با هر رنگ و طراحی زیبا بسازید و اگر مورد رضایت قرار گرفت وجه آنرا پرداخت و سپس اپ خود را دانلود نمائید.

مدرنترین اپ ساز

برای اولین بار در ایران توسط فرا اپ اپلیکیشن شما بصورت اتوماتیک در Appstore و Google-Play و فروشگاه فرا اپ انتشار داده می شود

THML5


قابل نصب بر روی همه سیستم ها بانضمام غیر َIOS و Android

Widows Phone


قابلیت نصب بر روی سیستم عامل ویندوز فون

اندروید APK


قابلیت نصب بر روی همه سیستم های اندرویدی

IOS


قابل نصب بر روی همه سیستم های اپل

ما با تکنولوژی بر تر دنیا اپ می سازیم

بدون نیاز به کد نویسی فقط در چند دقیقه

برای ساخت اپلیکیشن کسب‌وکارتان لازم نیست تخصصی درزمینه برنامه‌نویسی داشته باشید. اپلیکیشن موبایل توسط اپلیکیشن ساز آنلاین فرا آپ به‌طور خودکار تولیدشده و آماده تحویل می‌گردد و شما می‌توانید اپلیکیشن موبایل خود را در اپ استور فرا اپ یا googleplay یا APPSTOREمنتشر کنید. .

  شروع اپ ساز  

مناسب برای همه مشاغل

اپلیکیشن ساز فرا اپ قابل‌استفاده برای تمام مشاغل و بر اساس خصوصیات و نیازهای آن‌ها طراحی‌شده است؛ شما این امکان را نیز دارید که شکل، رنگ‌بندی و طراحی بخش‌های مختلف اپلیکیشن را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید؛ یا از قالبهای آماده ما استفاده نمائید تمامی این مراحل توسط خود شما و بدون نیاز به کمترین دانش فنی قابل‌اجرا می‌باشد.

پنل اختصاصی برای مدیریت اپلیکیشن شما

با چند کلیک به‌سادگی و تنها در چند دقیقه اپلیکیشن موبایل موردنظر خود را تحویل بگیرید؛ پنل مدیریتی تحت وب مربوط به اپلیکیشن موبایل نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد که از طریق آن می‌توانید بخش‌های مختلف اپلیکیشن موبایل خود را مدیریت کنیدو در هر زمان محتوای اپ خود را بروز نمائید.

امکان ارسال نوتیفیکیشن برای مشتریان

تماس و ارسال پیام و آگهی به‌صورت مداوم با ایجاد ارتباط قوی‌تر بین مشتریان و صاحبان تجارت نهایت منجر به فروش بیشتر کالای شما خواهد شد. مزایای ارسال نوتیفیکیشن فرا آپ:

  • استفاده آسان
  • آگاهی از رفتار کاربران
  • ارتباط نزدیک و دائمی با مشتریان
  • رساندن پیامهای فوری

قالب برای مشاغل گوناگون

فرا اپ برای مشاغل مختلف قالبهای متناسب آن رشته را آماده نموده که حتی کار را از آنچه تصور میکردید ساده تر نماید. برای مشاهده قالبهای بیشتر لطفا موستان را بر روی تصاویر بکشید.

کیفیت برتر


بسیار انعطاف پذیر


سرعت بالا


همخوانی با همه سیستم ها