ارسال اعلامیه به صورت نوتیفیکیشن موبایل یکی از ویجت‌های برتر اپتو است. شما می توانید با کمک این ویجت به موبایل کاربران اپلیکیشن خود نوتیفیکیشن ارسال کنید و آن ها را از فعالیت‌ها و بروزرسانی‌ها مطلع کنید.
یکی از قابلیت های منحصر بفرد اپ ساز، قابلیت ارسال پیام های اطلاع رسانی درون برنامه می باشد. با استفاده از این قابلیت می توانید پیامی را به همراه یک عکس برای کاربرانتان ارسال نمایید، کاربران هر زمان که اپلیکیشنشان را باز کنند، پیام شما را به همراه تصویرش به صورت یک پنجره شناور در اپلیکیشن خواهند دید.
اسپلش اسکرین یک طرح گرافیکی است که شامل یک تصویر، لوگو و نسخه فعلی یک اپلیکیشن یا نرم افزار می باشد. این طرح معمولا قبل از بارگذاری کامل نرم افزار نشان داده می شود.
با این وجت میتوانید انواع صفحات مختلف را ایجاد کنید و انواع نوشته ها که در آن میشود عکس و ویدئو قرار داد
با این ویجت خاص شما قادر خواهید بود پروفایل اینستاگرام، صفحه اینستاگرام، هشتگ و یا عکس‌های پاپیولار اینستاگرام را در اپلیکیشن خود نشان دهید!
امکان جستجو و دسترسی سریع به مطالب اپلیکیشن توسط مخاطبین شما یکی از موارد مورد نیاز در اپلیکیشن های محتوا ی زیاد میباشد.
خبر های تجارت خود را به دیگران اطلاع رسانی کنید با این ویجت می توانید همواره صفحات خبری اپلیکیشن خود را آپدیت کنید و مطالب جدید در آن اضافه کنید بدون اینکه مخاطبین اپلیکیشن شما مجبور به بروزرسانی یا نصب مجدد اپلیکیشن شما باشند.
در صورت استفاده از این ویجت، شما به کاربران اپلیکیشن خود این امکان را می‌دهید تا بتوانند در هر صفحه‌ای از اپلیکیشن که قرار دارند بلافاصله بدون بازگشت به صفحات قبلی از اپلیکیشن خارج شوند.
به کمک این ویجت شما می‌توانید تمام قسمت‌های اصلی اپلیکیشن خود را در صفحه اول به نمایش بگذارید.
با این ویجت هر چه سریعتر می توانید در اپلیکیشن خود صفحه "تماس با ما" درست کنید. آدرس و اطلاعات تماس خود را در آن قرار دهید تا مخاطبینتان بتوانند با شما در تماس باشند.
با استفاده از این ویجت می توانید انواع فرم‌های نظرخواهی و ارتباطی در اپلیکیشن خود را بصورت کاملا حرفه ای بسازید در نتیجه مخاطبینتان قادر خواهند بود نظرات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارند.
فید خبری یا خوراک آر اس اس یکی از ویژگی‌های مهم در وبسایت هاست که در واقع خلاصه اخبار یک وبسایت است و برای سهولت مخاطبین خود در مطالعه و دسترسی سریع مطالب وبسایت استفاده می شود. شما با این ویجت می توانید به راحتی فید خبری وبسایت مورد نظر خود را در اپلیکیشن موبایل قرار دهید.
با این وجت شما به آسانی میتوانید انواع آلبوم عکس و ویدئو را درست کنید
با این ویجت شما می‌توانید به کمک نقشه گوگل مکان کسب و کار خود را در اپلیکیشن نشان دهید.