تیم فرا اپ : امروزه کسانی در تجارت و رقابت با سازمان‌ها و شرکت‌های دیگر پیروز خواهند شد که با پیشرفت علم و فناوری هم گام باشند. در این راستا توجه به تکنولوژی موبایل و بهره‌گیری از اپلیکیشن موبایل می‌تواند از گزینه‌های اصلی و کارا برای رونق اهداف سازمان‌ها و شرکت‌ها باشد. روند استفاده از گوشی‌های هوشمند به وفور در حال افزایش است. در عصر فعلی ما دستگاه‌های هوشمند جزو جداناپذیری از زندگی شده‌اند و هرروزمان با بهره‌گیری از این تکنولوژی سر می‌شود.

 

تبلیغات!

بی‌شک یکی از راه‌های شناختن خود و حرفه خویش به مخاطبین کمک گرفتن از تبلیغات است. تبلیغاتی که به روش‌ها و شکل‌های گوناگون در حال شکل‌گیری‌اند و هرکدام نتیجه خاص خود را به همراه دارند؛ اما در زمان فعلی تبلیغات گذشته کاربردی نخواهند داشت و فقط اتلاف هزینه را برای صاحبان شرکت‌ها در پی خواهد داشت.

رابطه تجارت و تکنولوژی

بااهمیت دادن به رابطه بین تجارت و تکنولوژی می‌توان بسیاری از راه‌ها را آسان نمود و درعین‌حال پیشرفت کرد. دراین‌بین نقش اپلیکیشن موبایل در اهداف سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌تواند، بسیار مهم و چشم‌گیر باشد. طبق بررسی‌های انجام‌شده اپلیکیشن های موبایل نسبت به مرورگرهای موبایل کاربران زیادی را دارا می‌باشند. پس با دسترسی آسان و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی طراحی اپلیکیشن موبایل می‌تواند بهترین گزینه برای تبلیغ اهداف و تلاش‌های شما در دنیای مجازی باشد.

افزایش تجارت الکترونیک با اپلیکیشن موبایل

بازار تجارت الکترونیک و بازار فروش اینترنتی با اپلیکیشن موبایل بسیار داغ و در حال رشد روزافزون است. به‌طوری‌که محققین روند رشد استفاده از این اپلیکیشن را تا سال ۲۰۲۰ به ۹۰% تخمین زده‌اند، چراکه دستگاه‌های هوشمند مثل موبایل، تبلت روزبه‌روز موردتوجه و به‌کارگیری تعداد زیادی از افراد می‌شود.

چرا اپلیکیشن موبایل در تحقق اهداف سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌تواند تأثیرگذار باشد؟

طبق بررسی‌های انجام‌شده ۸۰ درصد از کاربران ایران توسط گوشی‌های هوشمند خود به اینترنت متصل می‌شوند و بسیاری از کارهای خود را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند. پس بنابراین با توجه به این موضوع شما باید همراه همیشگی مشتریان خود باشید و طراحی اپلیکیشن موبایل بدون هیچ محدودیت مکانی می‌تواند گزینه خوبی برای این خواسته باشد. در چند سال اخیر خرید وفروش‌های اینترنتی به‌قدری رشد یافته است که محققین میزان درآمد حاصل از این کار را ۵۰۰ بیلیون برآورد کرده‌اند.

ارائه خدمات بیشتر مثل بانکداری الکترونیک، خریدوفروش آنلاین همگی می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایل انجام گیرند و رضایت مخاطبین شما را فراهم سازند.

فعالیت بیشتر کارکنان و افزایش مشتری فقط و فقط با طراحی اپلیکیشن موبایل

به دلیل دسترسی گسترده و بدون محدودیت، رابطه کاری کارکنان شما با زندگی‌شان کم خواهد شد. بدون اینکه مجبور باشند در ساعت و مکان مشخصی برای کار حضور بیابند، می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موردنیاز کار خود را در هر ساعتی از شبانه‌روز به نحو احسن انجام دهند. کارمندان شرکت یا سازمان شما با دسترس داشتن اطلاعات پنلی خود به‌راحتی می‌توانند پروژه‌های کاری را تکمیل و اجرا کنند. کار و فعالیت کارکنان به طبع موجب افزایش و ارائه امکانات بیشتر و بهتر به مشتریان خواهد شد و با روندی بهبودیافته روبه‌رو خواهید شد. حضور فعال کارکنان می‌تواند پاسخگوی نیازهای کاربران باشد و آن‌ها را به هنگام استفاده از اپلیکیشن در هر زمان و مکانی راهنمایی کند.

به خواسته‌های مشتریان اهمیت بدهید تا به اهداف خود برسید.

با اپلیکیشن موبایل بخشی به‌عنوان پرسشنامه طراحی کنید و تمامی سؤالات را با پاسخی مناسب در آن قرار دهید. شاید یکی از صدها سؤال شما نیاز مشتریانتان باشد و موجب ترغیب آنان جهت همکاری با شما شود.

اهدافی که با اپلیکیشن موبایل به آن‌ها دست می‌یابید.

_پیشی گرفتن از رقبا

_رابطه‌ای مورد اطمینان و اعتماد و حس تعلق با استفاده از اپلیکیشن موبایل

_کاهش هزینه‌های گزاف تبلیغات بیهوده و بی‌تأثیر

_شناخته‌تر کردن نام برندتان

_قابلیت آپدیت و بروز رسانی مناسب از طریق اپلیکیشن

_افزایش فروش و مشتری

-توسعه کار

_همکاری با سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها

اپلیکیشن موبایل نقشی تضمینی جهت دست‌یابی به اهداف شرکت و سازمان شما ایفا می‌کند پس با طراحی برنامه‌ای مناسب به کار خود توسعه ببخشید.

هدف ما در سایت فرااپ (www.fraapp.ir) دقیقا همسو و هم‌جهت با این موازین است. همان کاربردی که در عین راضی نگه داشتن مشتریان بتواند نیازهای شما را نیز برآورده کند، شما از تجربیات خود در این زمینه برای ما بگویید. کانال ارتباطی فرااپ(fraapp@) همیشه پاسخگوی شماست.

ثبت یک نظر