تیم فرا اپ : در عصر تکنولوژی امروزی گوشی‌های هوشمند ا ز جذابیت و محبوبیت خاصی در بین افراد مختلف برخوردارند. وسیله‌ای که همیشه همراه و در دسترس شخص است و به‌راحتی می‌تواند بسیاری از کارهای خود را بدون هیچ محدودیتی انجام دهد. در این میان مهندسین برنامه‌نویسی با طراحی اپلیکیشن های مختلف برای اندروید و ios رقابت و جذابیت خاصی را در عرصه فناوری ایجاد کرده‌اند. بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی تنها با چند کلیک ساده می‌توان از اپلیکیشن دلخواه خود استفاده کرد و نیاز خود را برطرف ساخت. اپلیکیشن های که اهمیت ویژه‌ای در کارهای روزمره ما دارند و بسیاری از محدودیت‌ها را از بین برده‌اند.

تنوع در کاربری و طراحی اپلیکیشن های موبایل

امروزه شما به ندرت کسی را می‌یابید که از گوشی موبایل خود و برنامه‌های آن استفاده نکند. حتماً برای شما نیز پیش‌آمده است که با استفاده از برنامه مناسبی که درگوشی خود داشته‌اید، توانسته‌اید بدون هیچ دردسری کار خود را انجام دهید. بازار طراحی اپلیکیشن موبایل بسیار داغ است و طراحان با طراحی‌های به‌روز و کاربردی امکانات زیادی را برای مخاطبین موبایل فراهم کرده‌اند. اپلیکیشن های موبایلی که می‌تواند درزمینه های مختلف کاری، هنری، بانکی، رزرواسیون آنلاین، دانلود و … به بازار ارائه گردد و بدون شک هر یک کاربران خاص خود را دارند. صاحبین کسب و کار نیز امکانات ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

 عدم داشتن زمان کافی

یکی از معضلاتی که همه ما درگیر آن هستیم، نداشتن وقت کافی و پرمشغله بودنمان است و گاهی اوقات بسیاری از کارهای دلخواه و حتی ضروری خود را نمی‌توانیم انجام دهیم، اما دنیای امروزی در کنار این مشکل، راه‌حل نیز دارد و آن همگام شدن با آن و تکنولوژی است.

فرض کنید سرکار هستید و به شما زنگ می‌زنند که باید مبلغی پول را به حساب شخص خاصی پرداخت می‌کردید و نکردید ولی در این میان هم وقت این را ندارید که به بانک بروید و منتظر صف‌های طولانی باشید پس باید چه کرد؟ غرغرهای فرد مذکور را باید شنید و ناراحت شد؟ یا از او خواهش کنید به شما وقت بدهد؟

نه! این‌ها هیچ کدوم چاره کار نیستند و لزومی ندارد شما به خاطر کاری کوچک خود را آزرده کنید. چاره کار این است که با نصب اپلیکیشن همراه بانک، آتی بانک و…(بانک اختصاصی خودتان) به راحتی در عرض چند ثانیه مبلغ مدنظرتان را به حساب شخص واریز کنید و کارتان را به خوبی ادامه دهید. بدون اینکه به بانک بروید و مجبور باشید ساعت‌ها وقت باارزش خود را تلف کنید. و همچنین در ربطه با خرید محصولات مختلف و یا خدمات گوناگون میشود از اپلیکیشن ها به راحتی و در هر زمان و مکان استفاده کرد.

نداشتن محدودیت مکانی با استفاده از اپلیکیشن موبایل

گاهی وقت‌ها دلمان می‌خواهد از مکانی و فروشگاه خاصی وسیله‌ای بخریم ولی به دلیل دوری مسیر و عدم زمان مناسب از خواسته خود دست می‌کشیم. دراین‌بین با استفاده از اپلیکیشن های موبایل که موجود است به‌راحتی می‌توانید وسیله دلخواهتان را تهیه کنید و از خریدی آسان و آنلاین لذت ببرید و مهم نیست که در کجا قرار دارید و در چه ساعتی قصد خرید دارید، تنها با انتخاب چنددقیقه‌ای کار خود را بدون محدودیت انجام دهید و لذت ببرید. فرااپ این امر را برای شما با ساختن انواع و اقسام اپلیکیشن‌ها میسر ساخته است. با فرااپ در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید اپلیکیشن خود را داشته باشید.

ثبت یک نظر