تیم فرااپ : طراحی اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که همیشه همراه کاربران و مشتریان خود باشید و آن‌ها را از همه اخبار خود مطلع سازید. اطلاع‌رسانی نیز برای شما مشتریان جدید و تازه‌ای را در بر خواهد داشت و قابلیت بروز رسانی این امر را با ترغیب مشتری جهت استفاده از امکانات جدید بیشتر خواهد کرد. طراحی اپلیکیشن برای دستگاه‌های هوشمند اندروید و Ios  و ویندوزفون می‌تواند صورت گیرد و برای باقی ماندن در صدر اپلیکیشن های موفق باید امکان آپدیت بودن برنامه طراحی‌شده را در اولویت‌ها و ویژگی‌های اصلی کار طراحی قرار داد.

آپدیت و بروز رسانی در وب‌سایت

امروزه طراحی سایت‌ها و حوزه فناوری با روال سابق خود بسیار فرق دارد و پیشرفت چشم‌گیری در چندین سال گذشته کرده است. طراحی سایت امروزه برمبنای داینامیک بودن شکل می‌گیرد، به‌طوری‌که کاربر می‌تواند به‌راحتی با استفاده از کنترل پنل اطلاعات جدید اعم از محتوا و عکس را وارد سایت کند و اخبار جدید را به مخاطبین عرضه کند.

 

99999

قابلیت بروز رسانی و آپدیت کردن اپلیکیشن موبایل هم می‌تواند مضر و هم مفید واقع شود.

مضر بودن آپدیت اپلیکیشن موبایل

در هر کاری اگر اعتدال رعایت نشود کم و کاستی به وجود خواهد آمد. آپدیت کردن اپلیکیشن نیز اگر به‌موقع انجام نشود مضر خواهد بود. برای مثال فرض کنید برنامه‌ای که طراحی کرده‌اید نزدیک یک سال است اصلاً تغییری نکرده است و همان ویژگی‌های ثابتش را دارد. به طبع این مسئله باعث نارضایتی مخاطب خواهد شد و اپلیکیشن جذابیتی برای کاربران نخواهد داشت. در سوی دیگر نیز اگر آپدیت اپلیکیشن شما در مدت‌زمان‌های کوتاهی انجام بگیرد و تغییر سودمندی برای کاربر نداشته باشد به طبع موجب ناراحتی آنان می‌شود. در چنین مواردی بسیاری از افراد اپلیکیشن شما را پس از مدتی از گوشی خود حذف می‌کنند و شما نمی‌توانید افراد زیادی را با کار خود آشنا کنید.

سودمند بودن بروز رسانی اپلیکیشن موبایل

آپدیت اپلیکیشن زمانی مفید واقع خواهد شد که به‌موقع صورت گیرد. بازه زمانی که فکر می‌کنید امکان جدیدی در آن موجب رونق کارتان می‌شود سودمند است. در بروز رسانی می‌توان  ویجت  جدیدی را به اپلیکیشن اضافه کرد و مخاطب را دعوت به استفاده از برنامه کرد. به هنگام بروز رسانی پیامی خودکار می‌تواند به گوشی کاربر ارسال شود و آن را ترغیب به استفاده از اپلیکیشن شما کند و امکانات جدیدی را به آن‌ها عرضه کند.

چه تفاوتی درنتیجه بروز رسانی وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل وجود خواهد داشت؟

برای دسترسی به سایت کاربر به هنگام نیاز با استفاده از کلمات موردنیاز به جست‌وجوی خواسته خود می‌پردازد و سرانجام اگر نام سایت شما در لینک‌های اول باشد با شما آشنا خواهد شد و آپدیت‌های و اخبار جدید شما را خواهد دید. در اپلیکیشن شما به‌طور خیلی نزدیک با مشتری همراه هستید و می‌توانید با آپدیت و اطلاع‌رسانی‌های مفید کاربران در رسیدن به اهدافشان یاری کنید. درنتیجه بازتاب بهتری در آپدیت اپلیکیشن نسبت به وب‌سایت وجود خواهد داشت.

در سایت می‌توان تبلیغات اپلیکیشن خود را نیز درج کرد تا کسانی که تازه با کار و تخصص شما آشنا شدند اپلیکیشن را دانلود کنند و از امکانات بهتری بهره‌مند شوند.

ثبت یک نظر