تیم فرا اپ : طراحی سایت‌های واکنش گرا و به‌اصطلاح (responsive) در طی چند سال اخیر بسیار رواج یافته است. امروزه واکنش گرا بودن یک سایت از ملاک‌های اصلی یک وب‌سایت برشمرده می‌شود. ریسپانسیو بودن سایت یعنی به‌راحتی بتوان با استفاده از تبلت و موبایل خود نیز به آن دسترسی پیدا کرد و با وسیله موردنظر شما سازگاری داشته باشد. در سوی دیگر نیز با افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند در بین مردم طراحی اپلیکیشن موبایل نیز بسیار افزایش‌یافته است و با تنوع زیادی در اپلیکیشن ها ی موبایل روبه‌رو هستیم. با این اوصاف نه وب‌سایت جایگزین اپلیکیشن می‌شود و نه اپلیکیشن جایگزین وب‌سایت، بلکه این دو در کنار هم می‌توانند موفقیت‌های زیادی را برای کسب‌وکار شما فراهم سازند و یکدیگر را تکمیل کنند و کار شمارا بهبود بخشند.

این همان موضوعی است که بسیاری از مراجعان و مشتریان به شرکت فرااپ خواهان آن هستند، در اینجا به باز کردن این موضوع پرداخته و توضیحاتی را می‌دهیم.

معایب و مزایای وب‌سایت واکنش گرا نسبت به اپلیکیشن موبایل

_برای شروع اولیه کار خود در دنیای مجازی وب‌سایت طراحی می‌شود.

_اغلب طراحی وب‌سایت نسبت به اپلیکیشن ارزان‌تر است.

_وب‌سایت واکنش گرا با همه دستگاه‌ها سازگار است و به‌آسانی می‌توان از آن استفاده کرد.

_ از طریق لینک می‌توان وب‌سایت خود را به اشتراک گذاشت.

_مشتریان با جست‌وجو‌ی نیازهای خود به سایت شما دسترسی پیدا می‌کنند.

_وب‌سایت برای نسخه‌های اندروید و ios جداگانه طراحی نمی‌شود بلکه با ریسپانسیو بودن برای همه موبایل‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

_وب‌سایت شما می‌تواند محلی برای تبلیغ اپلیکیشن شما باشد تا مشتریان با دانلود برنامه موبایل بتوانند از خدمات بیشتری بهره‌مند شوند.

مقایسه اپلیکیشن موبایل با وب‌سایت واکنش گرا

_با طراحی اپلیکیشن شما کار و خدمات خود به مشتریان را ارتقا می‌دهید و افراد زیادی را جذب کار خود می‌کنید.

_با اپلیکیشن موبایل می‌توانید تجربه خریدی آنلاین و لذت استفاده از دنیای مجازی را برای کاربران خود فراهم‌سازید.

_راه ارتباطی قوی‌تری نسبت به وب‌سایت است و شما می‌توانید با شناسایی نیازهای مشتریان خدمات زیادی را به آنان ارائه دهید.

_اپلیکیشن موبایل همیشه همراه مشتری خواهد بود و می‌توان با ارسال پیام‌های خودکار مشتری آنان را نسبت به بعضی اخبار مطلع ساخت ولی با وب‌سایت نمی‌توان مشتریان را همیشه از خدمات جدید مطلع ساخت.

_اپلیکیشن موبایل با دسترس داشتن مشخصات کاربران می‌تواند با توجه به موقعیت مکانی به آن‌ها امکانات جدیدی ارائه بدهد و آن‌ها را مجذوب کار شما بکند.

یکپارچگی اپلیکیشن موبایل با وب‌سایت موبایل

سایت شما می‌تواند با بهینه بودنش بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب کند و سپس آن‌ها را به دانلود اپلیکیشن ترغیب کند. درواقع کانال ارتباطی خوبی را با وب‌سایت می‌توانید داشته باشید. با اپلیکیشن موبایل همیشه همراه مشتری و آشنا با نیازهای او خواهید بود.

درصورتی‌که سایت شما با استفاده از wordpress طراحی‌شده باشد می‌توانید از طریق سیستم اپ ساز وب‌سایت را به اپلیکیشن موبایل وصل کنید و از هردو در کنار هم بهره ببرید. به‌طورکلی با همه‌گیر شدن استفاده گوشی‌های هوشمند در بین مردم و نبود هیچ محدودیت مکانی و زمانی اپلیکیشن موبایل می‌تواند بسیاری از کارهای شما را رونق دهد. با ارائه خدمات و امکانات بیشتر می‌توان حس تعلق و اطمینان را در مشتری به وجود آورد که او را ترغیب به استفاده همیشگی از اپلیکیشن موبایل شما می‌کند.

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد اپلیکیشن موبایل قابلیت آپدیت شدن و به‌روزرسانی آن است که موجب جلب‌توجه و نظر مشتریان نسبت به کار و برنامه شما می‌شود.

پس با طراحی اپلیکیشن موبایل در کنار وب‌سایتی واکنش گرا خدمات مشتریان خود را ارتقا بدهید.

ثبت یک نظر